Kitap Kayıt Süreci | Sık Sorulan Sorular | Giriş Yap | Kayıt Ol | Dil

Yeni İstanbul Uluslararası Öğrenciler İçin Türkçe Online Eğitim Seti A2 (12 Aylık Dijital Kitap)ÜRÜN E-KİTAPTIR. BU ÜRÜNÜ ALDIĞINIZ DA BASILI KİTAP GELMEZ.

Z Ders Kitabı+Z Çalışma Kitabı+Dijital(ONLİNE 12 AYLIK PAKET)
9736 adet stokta
6.67 €
  • Açıklama

Yeni İstanbul Uluslararası Öğrenciler İçin Türkçe Öğretim Seti, dünyada en çok konuşulan diller arasında ilk sıralarda yer alan Türkçeyi hızlı ve etkili bir biçimde öğrenmek isteyen yetişkinler için Avrupa Dilleri Ortak Başvuru Metninde belirlenen dil düzeyleri esas alınarak hazırlanmış bir öğretim setidir. Bu setin hazırlanmasında iletişimsel ve öğrenen odaklı yaklaşım esas alınmış, bu yolla öğrencilerin Türkçeyi dilin dört temel beceri alanında da etkin bir biçimde kullanmaları hedeflenmiştir.
Yeni İstanbul Uluslararası Öğrenciler İçin Türkçe Öğretim Seti hazırlanırken dil öğreniminde kültürlerarası etkileşimin ve kültürel farkındalığın önemi göz önünde bulundurulmuştur. Öğrencilerin farklı kültürlerden gelen bireylerle bir arada yaşama konusunda olumlu tutum geliştirmelerine destek olacak metinler, etkinlikler ve uygulamalar öğretim setinin genelinde etkili bir biçimde sunulmuştur. Bu yolla öğrencilerin dilsel yetkinlikleriyle beraber kültürlerarası iletişim yetkinliklerini de geliştirme amacı güdülmüştür.
Yeni İstanbul Uluslararası Öğrenciler İçin Türkçe Öğretim Seti A1, A2, B1, B2 ve C1 olmak üzere beş dil düzeyi için hazırlanmış kur paketlerinden oluşmaktadır. Her bir kur paketinde ders kitabı, çalışma kitabı, dinleme ve video kayıtlarına ait karekodlar yer almaktadır. Yeni İstanbul Uluslararası Öğrenciler İçin Türkçe Öğretim Seti bulunan her kitap, Avrupa Dilleri Ortak Başvuru Metninde yer alan kazanımlara uygun olarak seçilen konu alanlarına göre düzenlenmiş 6 üniteden oluşmaktadır. Her bir ünite, üç farklı alt konuya ayrılmış ve ünite başlarında öğretilmesi
hedeflenen beceriler, dil bilgisi konuları ve kelime grupları sunulmuştur.

 

****ONLİNE ALIMLARIN İADESİ SÜRESİ 1 (BİR) HAFTADIR.****

 

New Istanbul Turkish Coursebook Series from Press Glocal on Vimeo.

İlgili Kitaplar