Kitap Satın Alma Süreci | Sık Sorulan Sorular | Giriş Yap | Kayıt Ol | Dil

Full Circle B2(ÜRÜN TÜKENMİŞTİR)

İngilizce Öğretim Seti B2
Fiyat için arayın
  • Açıklama

Full Circle öğrencilerin İngilizce iletişim kurmalarını sağlamak için beceri odaklı hazırlanmış bir kitap setidir. Öğrencileri, temel becerilerini ve stratejilerini geliştirdikleri noktadan alarak kendilerini konuşma ve yazmayla ifade edip okuyup dinlediklerini kendilerinden emin bir şekilde anlayabildikleri seviyeye doğru bir yolculuğa çıkartmaktadır. Kitap serisi, faydalı ipuçlarından yola çıkan orijinal materyaller, metinler ve senaryolar ile beceri geliştiren ve dili öğrenimini yaratıcı bir şekilde destekleyen 2 veya 5 dakikalık spotlar kullanmaktadır.

Full Circle ile öğrencilerin eğitim sürecinin çıktılarına odaklanarak öğrenim ve gelişim süreçlerine güven duymalarına yardımcı olmaktayız.

Full Circle setini farklı kılan nedir?

  • Beceri Geliştirici: Öğrencilerin yan becerilerini geliştirmeye odaklanmalarını sağlayan ek alıştırmalar
  • Bireysel Çalışma sayfaları: Öğrencilerin orijinal materyallerle becerilerini geliştirmelerini ve eleştirel düşünmelerini sağlayan bölüm
  • Öğrenme Stratejilerine Odaklanma: Öğrencilerin kendi başlarına öğrenme becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

Full Circle ile yolculuğunuz: A1

YAZMA: Kelimelerden paragraflara

KONUŞMA: Tanışmadan kısa sunumlara

DİNLEME: Seslerden genişletilmiş konuşmalara

OKUMA: Kelimelerden kısa metinlere

ÖĞRENCİLER İÇİN KİTAP KULLANIMI

A1 Full Circle Skills kitabına hoş geldiniz. Burada kitabı nasıl kullanacağınızı ve maksimum verimi nasıl alacağınızı öğreneceksiniz. Dilinizi en iyi yöntemle geliştirmenizi amaçlamaktayız ve bu sebeple eğitiminizi en iyi hale getirecek özellikleri içeren bu kitabı tasarladık.

İçindekiler sayfası: İlk karşılaşacağınız kısım içindekiler sayfasıdır. İçindekiler sayfası öğrenmek veya tekrar etmek istediğiniz bölümleri hızlı ve kolay bir şekilde bulmanızı sağlamaktadır.

Üniteler: Kitapta 10 ünite bulunmaktadır. Her ünitede, o ünitenin neler içerdiğini gösteren konu sayfası bulunmaktadır. Ünite sayfasında hangi becerilerinizi geliştireceğinizi açıklayan analiz eden bir kısım da bulunmaktadır.

Becerilerinizi harekete geçirin: Her ünitenin sonunda, ünite boyunca geliştirmiş olduğunuz becerinizi kullanabileceğiniz bir ödev bulunmaktadır.

Tekrarla ve Değerlendir: Her ünitenin sonunda Tekrarla ve Değerlendir bölümünü bulacaksınız. Bu kısım öğrendiklerinizi değerlendirebilmeniz için hazırlanmıştır. Bu bölümü becerilerinizin gelişim durumlarını kontrol ederek kendinizi geliştirmek için çalışmanız gereken yerleri anlamak için kullanabilirsiniz.

Bireysel çalışma: Kitabın arkasında farklı şekillerde hazırlanmış olan orijinal İngilizce alıştırmaları bulacaksınız. Bu kısmı inceleyip size yardımcı olacak sorular üzerine düşünmek için zaman ayırınız.

Sembolleri tanıyın: Semboller ne çeşit bir çalışma yapacağınızı ve hangi beceriyi kullanacağınızı göstermektedir.

Beceriler ve İngilizce Eğitimi: Beceri ve gramer dersleri birbirinden ayrı olarak düşünmemeye çalışın. Hepsi aynı sürecin bir parçasıdır.

Özetle bu kitabı grup içerisinde mi yoksa bireysel çalışmalarınızda mı kullandığınız fark etmeksizin kitabın özelliklerini İngilizce öğrenme sürecinizde kullanışlı ve faydalı bulmanızı umarız.

İlgili Kitaplar